Thursday, January 27, 2022
  • time : 14:2:59
  • Date : Wed Nov 17, 2021
  • news code : 7424
آغاز روند اجرایی پروژه مدیریت دانش در منطقه 9 عملیات انتقال گاز
روند اجرایی پروژه پیاده سازی مدیریت دانش در منطقه 9 عملیات انتقال گاز با حضور تیم اجرایی پروژه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه 9 عملیات انتقال گاز، صبح امروز جلسه پیاده سازی مدیریت دانش در منطقه 9 با حضور محی الدین مفخمی سرپرست، معاونین، روسای واحدهای ستادی منطقه، همکاران ستاد انتقال گاز و تیم اجرایی پروژه مدیریت دانش با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن کنفرانس ستاد منطقه برگزار شد.

محی الدین مفخمی سرپرست منطقه 9 ضمن عرض خیرمقدم به همکاران ستاد انتقال و تیم اجرایی پروژه، با اشاره به اهمیت و ضرورت اجرای مدیریت دانش در شرکت انتقال گاز ایران اظهار کرد: فعالیت های گوناگونی در سطح شرکت انتقال گاز، از جمله منطقه 9 در جریان است که در چارچوب مدیریت دانش قرار خواهند گرفت اما به دلیل اینکه چرخه دانشی این فعالیت ها به صورت سیستماتیک انجام نمی شد دارای کاستی ها و نواقصی بود که امید است پیاده سازی سیستم مدیریت دانش  باعث کاهش ریسک فعالیت ها، کاهش هزینه های عملیاتی و در نهایت افزایش بهره وری در سازمان گردد.

سرپرست منطقه 9 افزود: یک نمونه عملی از درس آموخته های مدیریت دانش، اقدامات انجام شده و استفاده از توان شرکت های داخلی در شرایط تحریم برای بازسازی و نوسازی قطعات ساخت داخل و انجام تعمیرات اساسی توربوکمپرسور تاسیسات قلعه جیق است که با صرفه جویی بسیار زیادی از نظر ارزی و ریالی انجام گرفته و در حال نصب و بهره برداری است.

مفخمی با ابراز خرسندی از آغاز روند اجرایی پروژه مدیریت دانش در منطقه و اعلام آمادگی جهت حمایت و پشتیبانی از اجرای پروژه، از انتخاب این منطقه به عنوان پایلوت برای پیاده سازی پروژه مدیریت دانش استقبال کرد و این امر را دلیل بر کارایی و توانمندی همکاران منطقه 9 عملیات انتقال گاز دانست.

در ادامه جلسه، غلامرضا خوانساری رییس پژوهش و فناوری شرکت انتقال گاز، اهداف و ساختار پروژه و گزارشی اجمالی از اقدامات انجام شده را ارائه کرد و تیم اجرایی پروژه نیز مراحل استقرار نظام جامع مدیریت دانش در شرکت انتقال گاز ایران، انتظارات از اعضای کمیته پشتیبان، شناسایی و معرفی سفیران دانش را تشریح کردند.

در پایان جلسه نیز معاونین و روسای واحدهای ستادی منطقه در ارتباط با پروژه مدیریت دانش با تیم اجرایی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

لازم به ذکر است، منطقه 9 عملیات انتقال گاز به همراه منطقه 2 و 8  به عنوان پایلوت استقرار پروژه مدیریت دانش انتخاب شده اند.

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    5.7.14.0
    V5.7.14.0