پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

مشاركت كاركنان منطقه 9 عملیات انتقال گاز در رزمایش کمک مومنانه

كاركنان منطقه 9 عملیات انتقال گاز در آستانه اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با مشارکت در امر خیر کمک های مومنانه نسبت به تهيه 20 بسته معیشتی به ارزش 50 میلیون ریال برای نيازمندان اقدام کردند.

رزمایش کمک مومنانه در چندین مرحله در سال جاری با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مساوات و کمک مومنانه و با هدف کمک و خدمات‌رسانی به نیازمندان و همچنین آسیب‌دیدگان از بیماری کرونا با توزیع بسته‌های معیشتی در میان آنها انجام شده است.

همکاران منطقه 9 نیز همواره در رزمایش های کمک مومنانه در راستای کمک به نیازمندان مشاکت داشته اند، در این دوره از کمک های مومنانه نیز تعداد 20 بسته به مبلغ 250 هزار تومان در میان نیازمندان توزیع گردید.

لازم به ذکر است، کارکنان شریف و نوع دوست منطقه 9  در سال جاری مجموعا، با تعداد 160 بسته معیشتی هرکدام به مبلغ 250 هزار تومان و همچنین مبلغ 30 میلیون ریال در کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا مشارکت داشتند.


اقدامات پیشگیرانه مقابله با شیوع ویروس کرونا در منطقه 9 عملیات انتقال گاز

 

سرپرست منطقه 9 عملیات انتقال گاز، اقدامات پیشگیرانه مقابله با شیوع ویروس کرونا در منطقه را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه 9 عملیات انتقال گاز، مقدم بیگلریان با بیان اینکه کارکنان، اقدامات پیشگیرانه در مقابله با ویروس کرونا را همچنان باید جدی بگیرند، اظهار نمود: منطقه ۹ عملیات انتقال گاز در راستای آمادگی واکنش در برابر بیماریهای همه گیر، ضمن اتخاذ رویکردی متناسب در چارچوب برنامه مدیریت بحران نسبت به اجرای روشهایی جهت به حداقل رساندن میزان انتقال بیماری طبق ابلاغيه ها و مصوبات به روز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، همچنین سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اقدام نموده است.

 

وی با اشاره به اینکه رویکرد منطقه ۹ عملیات انتقال گاز در قالب فازهای برنامه مدیریت بحران در مقابله با شیوع ویروس کرونا بر پایه انجام اقدامات پیشگیری، آمادگی، واکنش و ریکاوری استوار است، افزود: تعطیلی کلیه تجمعات از قبیل باشگاههای ورزشی، نماز جماعت، لغو سرو نهار در رستوران، حذف ماموریتهای غیرضروری، لغو برگزاری جشن انقلاب، ضد عفونی روزانه کلیه سطوح و ... بخشی از اقدامات جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا می باشد.

سرپرست منطقه حذف سیستم انگشت زنی، اعمال کنترلهای مدیریتی از قبیل دورکاری، توزیع دستمال کاغذی و محلول ضدعفونی کننده دست و ماسک به کلیه پرسنل رسمی، قراردادی، پیمانکاری و رانندگان، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مستمر در سیستم اتوماسیون، فضای مجازی، اینترانت منطقه، پورتال منطقه، screen saver سیستم های کامپیوتر، آموزش چهره به چهره، شناسایی افراد high risk و اولویت قراردادن آنها برای مرخصیهای غیر استحقاقی و دورکاری را نیز از دیگر اقدامات مقابله با کرونا در منطقه 9 اعلام کرد.

بیگلریان با اشاره به انجام تب سنجی برای کلیه افراد ستاد و تاسیسات تقویت فشار رشت و رامسر و ارجاع موارد مشکوک به کرونا، سرماخوردگی، آنفلوآنزا به مراکز بهداشتی و درمانی و پیگیری وضعیت نفرات ارجاع شده در منطقه، بیان کرد: در صورت احتمال ابتلا به کرونا در مراحل اولیه، پیگیری مستمر وضعیت سلامت فرد، ارائه آموزش های لازم به صورت تلفنی و شبکه های مجازی، تامین ماسک n95 و محلول ضدعفونی برای خانواده افراد مبتلا نیز انجام شده است.

 سرپرست منطقه ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای کارکنان و خانواده هایشان از کلیه واحدهایی که در اقدامات پیشگیرانه مقابله با ویروس کرونا در منطقه همکاری داشته اند تشکر کرد و بر ادامه همکاری کارکنان به رعایت مسائل بهداشتی تا ریشه کنی ویروس کرونا تاکید نمود.


دیدار سرپرست منطقه 9 عملیات انتقال گاز با خانواده های معظم شهید و جانباز منطقه

 

به گزارش روابط عمومی منطقه 9 عملیات انتقال گاز، مقدم بیگلریان با حضور در منزل شهید عبدالعلی مرادیان و جانباز سرافراز حسینعلی کیانی از همکاران منطقه با خانواده های آنان در شهرستان ساری دیدار نمود و با گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: درواقع این هفته و بسیاری از ایام دیگر برای یادآوری به خودمان است که یادمان باشد، در روزهایی که عده ای جرئت، ایمان و یا غیرت لازم را نداشتند، افرادی مردانه رفتند، جنگیدند و از ناموس، وطن و دین دفاع کردند.

 

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ارتباط با خانواده جانبازان و شهدا که چش موچراغ جامعه هستند، بیان کرد: البته این امر وظیفه شما را هم سنگین می کند چراکه شما در این مجموعه به عنوان ایثارگر شناخته م یشوید و توقع می رود جدای از نقشی که ب هعنوان کارمند عادی دارید، نقش ایثارگری را هم ایفا کنید.

بیگلریان بابیان اینکه از شما توقع م یرود در همه امور پیش قدم باشید و موردتوجه قرار بگیرید، افزود: قطعاً وظیفه انسانی و سازمانی ما هم ایجاب می کند ار جوقرب شما را حفظ کنیم، احترام به شما، احترام به انسانیت و مردانگی است، قطعاً هر چه در توان منطقه باشد برای حفظ احترام خانواده های معظم شهدا و ایثارگران صرف خواهد کرد. در پایان این دیدارها سرپرست منطقه با اهدای لوح از خانواده شهید مرادیان و حسینعلی کیانی جانباز منطقه تقدیر و قدردانی نمود. الیاس مرادیان فرزند شهید مرادیان، از همکاران منطقه 9 است.


5.7.14.0
گروه دورانV5.7.14.0